Pomysły na organizację domu

Pomysły na organizację domu

Znowu zaskakuję samą siebie robiąc taki wpis. Ale tak moi drodzy przyszedł i czas na mnie. Pora lepiej się zorganizować! Pomysły na organizację domu wpadły mi przypadkiem przed nos podczas buszowania internetu. Kilka już wprowadzam o innych myślę. Rozwiązań jest mnóstwo. Dajcie znać co wy o czymś takim myślicie.

Jest taki moment w fazie przebywania na nowym mieszkaniu, że dociera do ciebie, że nie wszystko jest już nowe i pora przywrócić porządek po bardzo pracowitym i szalonym okresie dekorowania, remontów i różnych drobnych prac. Zawsze w moim przypadku wystarczyło, że pozbywam się niektórych rzeczy resztę wrzucam do wiklinowych koszyków i już jest lepiej. Ot uroki małego mieszkania. Rzeczy się jednak mnożą i nawet z moim podejściem, że staram się ich nie gromadzić zbyt dużo to okazuje się że warto mieć na mieszkaniu zapasową żarówkę, baterie, jakiś zestaw narzędziowy, przenośne głośniki, zapas wina i jeszcze mogłabym tak pisać chwilę. O ubraniach i butach nie wspomnę. Zebrałam dla was, ale także i dla siebie różne ciekawe pomysły na organizację domu. Są to głównie pomysły zza oceanu, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby przełożyć je na nasze warunki. W końcu bałaganimy tak samo jak amerykańce. Poniżej przedstawiam wam kilka fajnych patentów:

Zawsze marzyło mi się zorganizowane miejsce pracy. Niestety jako grafik muszę stwierdzić, że organizacja nie idzie w parze z twórczą inwencją. Chylę czoła wszystkim którzy to potrafią:

Pomysły na organizację domu

Pomysły na organizację domu2

Pomysły na organizację domu4

 

Porządek w kąciku porządkowym? Serio…

Pomysły na organizację domu5

Pomysły na organizację domu7

Pomysły na organizację domu6

Miejsce gdzie moim zdaniem musi być faktycznie duży porządek to łazienka. Nawet dla mnie czystość tego pomieszczenia jest niezwykle ważna. Uporządkowana łazienka to postawa czystego domu.

Pomysły na organizację domu9

Pomysły na organizację domu10

Pomysły na organizację domu10

Pomysły na organizację domu11

Pomysły na organizację domu12

Podobno każda dobrze zorganizowana Pani Domu musi mieć porządek w kuchni. W przypadku tego pomieszczenia trzeba przyznać, że ułożone i dobrze zorganizowane rzeczy wpływają na szybkość gotowania, pieczenia itp.

Pomysły na organizację domu13

Pomysły na organizację domu13

Pomysły na organizację domu15

Pomysły na organizację domu16

I na koniec prawdziwy brylant! organizacja strefy beauty! (pamiętacie moją gałąź jaką wykorzystałam na dekoracje nad świąteczny stół? Czekała cierpliwie w piwnicy na swoją drugą szansę i chyba nadejdzie ona szybciej niż kolejne Boże Narodzenie:) – poniżej piękny pomysł na wykorzystanie gałęzi jako wieszaka na obrania)

Pomysły na organizację domu16

Pomysły na organizację domu 18

Pomysły na organizację domu 18

Pomysły na organizację domu 19

Dodaj komentarz